Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zielony Zakątek”

ul. Zygmuntowska 36B, 44-113 Gliwice
NIP: 631-010-29-33;   REGON: 001081390;   KRS: 0000204250;

E-Kartoteka

Szanowni Mieszkańcy,

 

Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2022 roku został dla Państwa uruchomiony system E-kartoteka zapewniający możliwość elektronicznego dostępu do kartoteki księgowej własnego lokalu, ułatwiający samodzielną analizę stanu rozliczeń ze Spółdzielnią, zobowiązań i wpłat z tytułu użytkowania lokalu mieszkalnego, użytkowego czy garażu, przy wykorzystaniu komputera lub telefonu z dostępem do Internetu i standardowej przeglądarki internetowej. Poprzez E-kartotekę będą mieli Państwo również dostęp do publikowanych aktualnych ogłoszeń, regulaminów czy innych udostępnianych dokumentów.

System ten posiada wiele modułów, o które będzie mógł być rozbudowywany stosownie do zgłaszanych przez Państwa potrzeb. Aktualnie prowadzone są prace związane z rozbudową funkcjonalności mającej na celu umożliwienie dostępu osobom uprawnionym (Członkom Spółdzielni) do dokumentów Spółdzielni tj. m.in. protokołów i uchwał organów spółdzielni czy sprawozdań finansowych.

Aby uzyskać dostęp do E-Kartoteki należy zgłosić się osobiście do siedziby Spółdzielni wraz z dowodem tożsamości i wypełnionym Wnioskiem, który stanowi załącznik do niniejszego pisma. E-kartoteka dostępna jest dla wszystkich posiadaczy praw do lokali mieszkalnych, użytkowych i garaży w naszej Spółdzielni pod adresem:

www.e-kartoteka.pl

Serdecznie zachęcamy do korzystania z systemu !

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania E-kartoteki znajdują się w

„Regulaminie funkcjonowania i obsługi systemu E-Kartoteka”,

jak również w

Instrukcji dla użytkowników E-kartoteki”.

W razie konieczności do dyspozycji pozostają również pracownicy Spółdzielni w godzinach jej pracy.

Skip to content